محل تبلیغات شما
چرا سایتهای خارجی:
1- سطح درآمد بالا یعنی ۱۰۰ دلار درآمد شما تبدیل میشه به ۳۵۰۰۰۰ هزارتومان و یا بهتر بگم شما حداقل کار میتونید ۳۰۰ دلار درآمد داشته باشید که میشه ۱ ملیون تومان ( البته الان دلار 3000 هزار تومان خرید و فروش میشه که ثبات نداره و بالاتر میره)
2- این درآمد در سایتهای ایرانی امکان پذیر نمی باشد
3-شما بر خلاف سایتهای ایرانی که فقط میتونید ایرانی ها رو جذب کنید در سایتهای خارجی شما میتونید کل مردم دنیا رو جذب کنید که زیر مجموعه ی شما باشند همونطور که من ۲ سایت یکی به فارسی و یکی به انگلیسی دارم
4- برای کشور ارز آوری میکنید
5- پیشرفت شما با دلار میباشد
6- وبسایتهای بسیار قدرتمند خارجی که به شما امکان پیشرفت بسیار رو میدهند

7- امکان داشتند این موضوع که دلار دوباره تا ۵ هزار تومان بالا میرود یعنی شما به صورت خیلی نا چیز درآمد دلاری داشته باشید یعنی ۱۰۰۰ دلار در ماه شما صاحب ۵ ملیون پول میشوید بله این اعداد و ارقام بسیار بالاست اما برای کشورهای خارجی که با دلار درآمد دارند ۱۰۰۰ دلار اجاره ی خانه هم نیست پس سعی بر این باشد که دخل و خرج یکی باشد بسیار زندگی آسانی خواهیم داشت.

فرمول سایت های کلیکی :   کلیکهای خودت هرروز + جذب نفرات + صبر و پشت کار = موفقیت و کسب درامد بالا

در این  سایت های فوق العاده (که هر کدام ویژگی های منحصر به فرد دارد) به سرعت پیشرفت می کنید و به سود وحشتناکی می رسید حداقل روزی 100 دلار درامد هم می توانید برسید !!! ( فقط کافیه یک هفته تو این سایت ها فعالیت کنید تا به حرفم برسید ) 

برای ثبت نام روی بنر ها کلیک کنید

( پرداخت به بانک پیزا و پی پال)

کسب درآمد با پیک یویو

کسب درآمد از بازدید خودکار میترا رنک

اسناد دریافتی های من از سایت کلیکی باکس ایران زمین

دلار ,  ,درآمد ,خارجی ,سایت ,های ,    ,سایت های ,دلار درآمد ,های کلیکی ,یکی به

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ورزش بانوان فروش مینی پی ال سی miniplc امرن Omron Alice's style Lawrence's page riourumentia sianonapho نیازمندیهای ایران ~.~ ღ شاهزاده تنیس ღ ~.~ isatreto Kpopology