محل تبلیغات شما

پیک یویو (picuu) یک سرویس طراحی و چاپ آنلاین است. شما می توانید عکس یا نوشته ی دلخواه خود را روی تیشرت، لیوان، قاب آیفون، تقویم، روبالشی و … به صورت آنلاین سفارش دهید. این سرویس دارای نماد اعتماد الکترونیکی است.

اما چگونه می توانید از پیک یویو کسب درآمد کنید؟ برای این منظور ابتدا لازم است عضو شوید. برای عضویت و ثبت نام در سایت پیک یویو اینجا را کلیک کنید. اگر قوانین سایت را می پذیرید، ثبت نام را انجام دهید. پس از ورود به حساب کاربری بر روی تنظیمات» و سپس مدیریت فروشگاه شما» کلیک کنید.

بعد روی +فروشگاه جدید» کلیک و مشخصات فروشگاه خود را وارد کنید. مثلاً اگر نام chap-aksرا برگزینید، آدرس فروشگاه شما http://picuu.com/chap-aks خواهد بود. البته این نام قبلاً ثبت شده است! نکته ی جالب اینجاست که شما می توانید درصد سود را خودتان تعیین کنید!

پس از ساخته شدن فروشگاه به صفحه ی مدیریت فروشگاه ها بروید و روی آیکن طراحی محصولات کنید.

کاری که اکنون باید انجام دهید، افزودن تصویر و یا نوشته به محصولات قابل عرضه است. پس از اتمام کار روی اضافه به فروشگاه» کلیک کنید تا محصول طراحی شده تان به فروشگاه خودتان اضافه شود.

هر فروشی که از طریق فروشگاه شما انجام شود، پورسانت آن برای شما منظور خواهد شد. فقط باید فروشگاه خود را به دیگران معرفی کنید.

لازم به ذکر است که سایت پیک یویو هنوز در مورد نحوه دریافت پورسانت اطلاعاتی منتشر نکرده است. امیدوارم به زودی در قسمت سوالات» یا قوانین» به این مورد بپردازد

کسب درآمد با پیک یویو

کسب درآمد از بازدید خودکار میترا رنک

اسناد دریافتی های من از سایت کلیکی باکس ایران زمین

فروشگاه ,یویو ,روی ,پیک ,کلیک ,ی ,پیک یویو ,کلیک کنید ,می توانید ,خود را ,پس از

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
تست روانشناسی اضطراب ،افسردگی ،خشم ،دلهره، اضطراب و فشارهای روانی Michael's notes خدای من معمار دانلود خلوتگاه Exo and Snsd lovers club brotrironke Elizabeth's life سوسنـگرد، پرچم نخل downkunlitab